Участь вчителів гімназії у Міжнародній Зеленій Школі

Міжнародна Зелена Школа – це спільнота дітей та підлітків, що захоплюються наукою та інноваціями, які можна зробити, експериментуючи в ній (науці).

 

Завдання  команди – відшукати і захопити наукою тих, у кого є потенціал за 5-10 років стати творчими лідерами з ідеями винаходів, що зможуть змінити не лише певну галузь, місто, а й світ.

Мета – створити потужну спільноту творчих винахідників, які з підліткового віку працюватимуть над власними інноваційними розробками і гідно представлятимуть Україну на світовому рівні.

 

З 2012-го  організовуються  під час літніх, осінніх, зимових та весняних канікул освітні практичні табори за ST(r)EAM-методикою (S-science, T-Technology, r-research, E-engineering, A-arts, M-math) в карпатському мальовничому селі Космач, інколи – заняття, майстер-класи в Києві, інших містах та селах. Навчання в МЗШ базується на STrEAM методиці – це інтегровані курси, в яких поєднується навчання науці, технологіям, інженерії, мистецтву, математиці. Водночас засвоюються такі «м’які навички», як робота в команді, тайм-менеджмент, вміння мислити стратегічно та відкидати непотрібне, презентувати напрацювання.

«Нам важливо виростити людину, котра має не лише потужний інтелект, а й, перш за все, добре серце та цінності. Тому дуже багато активностей в нас спрямовано саме на виховання «людей добрих справ», на те, щоб діти вміли працювати в команді і одне одному допомагали,» – розповідає керівник ГО «Фонд «Відкрита політика», засновниця Міжнародної зеленої школи Ірина ЖДАНОВА, канд. істор. наук.

У Зеленій школі адаптується  досвід колег з Ізраїлю та США,  додавши авторські програми викладачів МЗШ – вчителів та молодих вчених.

Наталія Оверчук – вчитель трудового навчання, працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва в техніках: писанкового розпису, соломоплетіння, витинанки, вишивки та інші. Модератор етно-майстерні та тіньового театру МЗШ, родинного фестивалю “Як намалювати птаха”, літньої Scince&Digital [не] школи для освітян, доброчинної сесії для дітей, що постраждали від віїни на Сході України, яка відбулась за підтримки вчителя Еріка Левіса та його учнів зі школи містечка Ліонс, штат НЙ, США/Lyons central school, NY, USA. Авторка програм: “Мистецтво писанкового розпису та геометрія”, “Що спільного між солом’яним “павуком” та правильними багатогранниками?”, “Хімія та соломоплетіння”.

Галина КАСЯНЧУК – художниця, яка працює в техніках акварель, розпис скла, тканин, інші. Понад 20 років викладає мистецтво дітям. Авторка курсів з креативних індустрій в Міжнародній зеленій школі. Її програми: «Історія художнього матеріалу: від печери до сучасності» (Мистецтво, астрономія, ботаніка, хімія), «Створення леп буку «Космос» (Мистецтво, астрономія,школа стартапу), «Велосипед» (Мистецтво, астрономія, фізика, хімія,культурологія) , «Картина живе сьогодні» (Мистецтво, астрономія, ботаніка), «Каліграфія. Вправи на каліграфію.”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!