ХІХ  Всеукраїнська конференція для учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

18–21 лютого 2018 р. відбулася ХІХ  Всеукраїнської конференції для учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО,  ігрова сесія 2018 року «Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети» імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО», присвяченої проголошеному ООН Міжнародному року сталого розвитку задля розвитку.

Конкурсний відбір вісімнадцяти організацій-учасниць конференції з кола організацій-претендентів – асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні (28 шкіл-претендентів) здійснювався Секретаріатом Гри на основі їх участі  у творчому конкурсі «Зустріч у мережі» в рамках нульового (підготовчого) етапу Гри, а саме Творча сесія I: фестиваль-конкурс стільникового фільму учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні «Моя школа – туристичний об’єкт: мандруймо, насолоджуймося, поважаймо»; Творча сесія II: фестиваль-конкурс спільних проектних заявок учнів і вчителів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в галузі сталого туризму «Пропиши свій рідний край на туристичній мапі світу!», а також персоналізоване тестування та обмін офіційними листами. Виконавши всі робочі завдання,  Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 була включена до числа учасників конференції та представлена у складі команди-прототипу «ГІД» (гурт ініціативних дослідників) у складі: керівник команди – заступник директора з виховної роботи Рибачук Тетяна Дмитрівна, капітан – Остапчук Анастасія, учениця 11-Г, учасники – Корзун Анна, учениця 11-Б, Андрущенко Богдан, учень 10-В.

Мета ігрової сесії 2018 р. – із використанням активних навчальних  технологій залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до  конструктивної дискусії щодо економіки та екології сталого туризму, а також зв’язку сталого туризму та соціального розвитку, актуалізуючи питання зисків місцевих громад і просування Глобального етичного кодексу туризму, доступу до ресурсів, функціонування глобальних туристичних мереж, економіки знань, етики відповідальної глобальної громадянськості, гендерної рівності та  міжкультурного діалогу, раціональних моделей споживання та екотуризму, з урахуванням досвіду ЮНЕСКО, передової міжнародної та вітчизняної  практики.

Захід був організований і проведений кафедрою ЮНЕСКО «Права  людини, мир, демократія, толерантність і взаєморозуміння між народами»  Національного університету «Києво-Могилянська академія» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на базі державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Після ряду випробувань (тематичний квест «Пілігрим-шоу», вікторина)  команда ЖМГГ № 23 об’єдналася з Одеською Маріїнською гімназією,  Ліцеєм міжнародних відносин № 51 та стала представляти на ігровій сесії делегацію Франції. Багато серйозних випробувань пройшли наші учасники: дотримання церемоніалу та етикету, бліц-презентація «Країни і люди», конкурс з вальсування, претендент-шоу «Знання –сила!»,  конкурс на кращий девіз- «кричалку», написання проектів власних пленарних доповідей-виступів із приводу пропозиції, доповідей для робочих груп, проектів преамбул для власного проекту підсумкової декларації конференції «Сталий туризм задля розвитку: мандрівка в майбутнє, що посинається сьогодні». За підсумками двох днів роботи делегація Франції посіла почесне ІІ місце. Наша команда гідно презентувала гімназію та працювала у команді.

ВІТАЄМО!!!! УСІМ БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ ТА ПЕРЕМОГ!!!!!

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *